Aktualizácia technickej dokumentácie

V rámci našich služieb ponúkame aktualizáciu technickej dokumentácie. Ak ste robili úpravy na svojom stroji, zariadení alebo na celej výrobnej linke, mali by ste si aktualizovať svoju technickú dokumentáciu vrátane vykonaných úprav. Aby ste mali "papiere" v poriadku, odporúčame vám ich zveriť našim skúseným odborníkom.

 Elektrodokumentácia nesúhlasí so skutkovým stavom? Manuál je neaktuálny? Máme riešenie!  

 Skontrolujeme vaše zariadenie, podľa sprievodnej dokumentácie a porovnáme so skutkovým stavom. Všetky zmeny zakreslíme do technickej dokumentácie, upravíme užívateľský alebo servisný manuál. Vytvoríme pre vás nový manuál, príručku a návod na obsluhu, inštaláciu, montáž a údržbu. Zabezpečíme preklad.  

Najdlhšie na odstránení chyby trvá jej nájdenie. Ľahšie sa orientuje, keď máte dobrú mapu, napríklad elektrickú schému alebo výkres . Údržba sa pomocou technickej dokumentácie zariadenia rýchlejšie zorientuje. Odstránenie poruchy tak zaberie menej času oproti hľadaniu problému po jednotlivých vodičoch a kábloch v rôznych miestach zariadenia.

 

Doplnenie bezpečnostných obvodov a zábran

Dali ste si v zahraničí vyrobiť zariadenie a zistili ste, že na Slovensku nespĺňa bezpečnostné normy?
Máte staré zariadenie, alebo ste robili jeho úpravy a teraz je nedostatočne zabezpečené?

Sme tu pre vás!
Po obhliadke zariadenia/ stroja/ linky vyhodnotíme riziká a navrhneme najvhodnejšie riešenia, ktoré vám predložíme.
Po konzultácii s vami a výbere najlepšieho postupu danej situácie, vieme riešenia problému aj zrealizovať.

 

Doplnenie kontrolných systémov

Každý rok sa stále kladú vyššie nároky na kvalitu a efektivitu výroby. Zvýšenie kvality znamená, že je potrebné zintenzívniť kvalitatívne kontroly pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov. V dnešnej modernej dobe, ak nechce podnik zvyšovať vyťaženie svojich operátorov, môže využiť vhodné technológie.

Nie je vždy potrebné prestavovať celú linku alebo vyrábať ďalšiu novú linku. Niekedy stačí doplniť kontrolný systém.
Po objasnení vašich predstáv a následnej obhliadke pracoviska, kde plánujete doplniť kontrolný systém, vám vypracujeme najlepšie možné riešenie. Ak ho schválite, radi ho zrealizujeme.

 

Návrh a výroba systémov

Dopravníkové systémy dokážu vo fabrike efektívne a rýchlo prepravovať výrobky alebo súčiastky z bodu A do bodu B .
V spolupráci s vami, po úvodnej konzultácii a obhliadke miesta, vytvoríme návrh na mieru vašim potrebám a požiadavkám. Po ďalších stretnutiach a doladení drobných detailov do dokonalosti, vám vieme náš návrh aj zrealizovať.

 

Návrh a výroba jednoúčelových strojov

Potrebujete vyrobiť alebo navrhnúť jednoúčelový stroj/ zariadenie do vašej výroby alebo fabriky?

Sme tá správna voľba!
Dostatok odborných konzultácií, ktoré zabezpečia, že zariadenie, ktoré potrebujete, bude presne podľa vašich predstáv.
U nás máte všetko „pod jednou strechou“. Od návrhu až po samotné riešenie.

 

Odstránenie technických nedostatkov

Vykazuje vaše zariadenie technické nedostatky alebo neprešlo kontrolou technickej inšpekcie?
Vieme vám poradiť, ale aj pomôcť s odstraňovaním technických nedostatkov na vašich strojoch a zariadeniach.

 

Programovanie PLC a HMI

PLC je malý programovateľný počítač, ktorý je schopný ovládať prácu od malých jednoúčelových zariadení až po veľké výrobné linky.
HMI zabezpečuje vizualizáciu pre operátorov a servisných technikov. Umožňuje jednoduchšie ovládanie zariadenia v spolupráci s PLC a vyobrazovanie aktuálneho stavu výrobného procesu.

Zákazková výroba rozvádzačov

Ponúkame vám výrobu nízkonapäťových priemyselných rozvádzačov na kľúč, podľa vašich požiadaviek a dodanej technickej dokumentácie. V prípade potreby vám navrhneme technické riešenie a vypracujeme dokumentáciu podľa platných noriem.

Pri výrobe používame kvalitné komponenty od svetových výrobcov, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Pri splnení záručných podmienok garantujeme na naše výrobky dvojročnú záručnú dobu.

Poskytujeme individuálne riešenie a komplexný prístup, ktorý zahŕňa spracovanie sprievodnej technickej dokumentácie, výrobu a montáž rozvádzačov. Po úspešnom odskúšaní rozvádzačov vám vydáme certifikát o zhode a revíznu správu.

 

Záručný a pozáručný servis

Naša spoločnosť poskytuje pre svojich klientov kompletný záručný a pozáručný servis na všetky služby a produkty. V rámci záručného servisu preberáme na seba záväzok, že výrobky či služby budú počas záručnej doby spôsobilé na účel, ktorému slúžia. Zodpovedáme za výrobné i materiálové chyby produktov a za absenciu ich vlastností. Záručná doba, počas ktorej má náš zákazník nárok na bezplatnú opravu či náhradu produktu, je uvedená v cenovej ponuke alebo v zmluve o dielo a začína plynúť od dátumu predaja produktu.

 

Kontaktný Formulár

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?
Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.