Close

Galéria

  • Projekty
Dopravníkové systémy

V tejto časti máte možnosť nájsť fotografie z projektov týkajúcich sa dopravníkových systémov. Či už sa jednalo o úpravu už existujúceho dopravníka, alebo poskladanie úplne nového.

Jednoúčelové stroje a zariadenia

V kategórii jednoúčelových zariadení nájdete výber fotiek z najzaujímavejších projektov v tejto oblasti na ktorých sme pracovali

Rozvádzače

Ponúkame vám výrobu nízkonapäťových priemyselných rozvádzačov na kľúč, podľa Vašich požiadaviek a dodanej technickej dokumentácie. V prípade potreby Vám navrhneme technické riešenie a vypracujeme dokumentáciu podľa platných noriem. Pri výrobe používame kvalitné komponenty od svetových výrobcov, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Pri splnení záručných podmienok garantujeme na naše výrobky dvojročnú záručnú dobu. Poskytujeme individuálne riešenie a komplexný prístup, ktorý zahŕňa spracovanie sprievodnej technickej dokumentácie, výrobu a montáž rozvádzačov. Po úspešnom odskúšaní rozvádzačov Vám vydáme certifikát o zhode a revíznu správu.

Montáže

Tu sme zaradili projekty , ktoré nemusia nutne spadať do kategórie dopravníkových systémov alebo jednoúčelových zariadení, no aj tak sme vám ich chceli ukázať.